همایش ها, کارگاه ها و دوره های آموزشی برگزار شده

اولین گردهمایی عارضه یابی ، جذب تکنولوژی و سرمایه خارجی درصنعت فارس

قابل توجه مدیران محترم کارخانجات استان فارس
با سلام ،
           احتراماً به اطلاع میرساند تشکل صادرات خدمات فنی و مهندسی فارس با همکاری صندوق توسعه صادرات فارس در نظر دارد اولین گردهمایی عارضه یابی ، جذب تکنولوژی و سرمایه خارجی درصنعت فارس را با حضور شرکت ها ومتخصصین کشورهای چین و ترکیه در تاریخ 13و14 خردادماه سال 1393 در سالن همایش اتاق بازرگانی شیراز برگزار نماید :

 

 
 1. بررسی عارضه های موجود در صنعت و راه های برون رفت از موانع.

2. بررسی روش های توسعه بازار ، برند سازی ، صادرات و گرفتن سهم بیشتری از بازار جهانی.
3. ایجاد تعامل و همکاری بین شرکت های داخلی و خارجی به منظور جذب سرمایه خارجی، انتقال فناوری های نوین، مشارکت ، تامین مالی ، بیع متقابل ( بای بک ) ،حضور در بازارهای جدید جهانی و بالا بردن میزان فروش و توسعه بنگاه های اقتصادی.
4. ایجاد مشاغل پایدار،جلوگیری از ریزش نیروها ، اشتغال زایی بیشتر ، کم کردن نرخ بیکاری در استان و ایجاد علاقه و انگیزه در جامعه کارگران متخصص استان .

از حضرتعالی ، مدیران و کارشناسان آن واحد محترم صمیمانه دعوت به عمل می آید تا با حضور خود بر غنای این همایش بیفزایید و با مذاکره با همتای خارجی خود نسبت به بالا بردن بهره وری صنعت مورد نظر اقدام فرمایید.
اضافه مینماید كليه مديراني كه تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه در اين همایش ثبت نام قطعي نمايند ، 35% یارانه شرکت شهرک های صنعتی فارس جهت ثبت نام طرح پایه به آنها تعلق می گیرد .
جهت ثبت نام با تلفن 2319152-0711 ویا وبسایت های:www.FATES.ir – www.FHIM.irتماس حاصل نمایید.

برای دریافت برگه ثبت نام اینجا را کلیک کنید.


با تقدیم احترام
مدیر عامل صندوق توسعه صادرات فارس
مهندس دیده روشن