صورتجلسه هیات مدیره مورخ 4 اردیبهشت 1391

جلسه هیئت مدیره در تاریخ 4/2/91 راس ساعت 17 در محل شرکت مهندسی مشاور حاسب فارس با حضور آقایان مهندسان سیف زاده ، جواهری ، راهدار  ، فرجود ، رستگار ، حق بین ، فرکاریان ، ابراهیمی ، پژوهان ، مختاری ، علمداری ، سیادت ، بوستانی ، زارع و خانم مهندس بایرام پور و خانم زارع شروع گردید . در ابتدا جناب آقای مهندس سیف زاده ضمن عرض تبریک به هیئت مدیره جدید و آرزوی موفقیت در دوره سه ساله در پیش رو ، در رابطه با ملاقات و دعوت از مسئولین استانی در هفته های آینده سخنانی ایراد نمودند . سپس مهندس رستگاردر همین مورد بیان داشتند که در زمینه ارتباطات بیشتر انجمن با سایر ارگان ها از مسئولین اداره آب نیز دعوت گردد .

سپس مهندس راهدار در رابطه با ارتباطات مستقیم انجمن با معاونت پژوهشی استانداری صحبت نمودند و پیشنهاد کردند که از مسئول پژوهش استانداری برای ملاقات دعوت گردد .

سپس تعیین اعضای هیئت رئیسه انجام گردید :

1-    آقای مهندس سید مرتضی سیف زاده                                             رئیس هیات مدیره انجمن
2-    آقای مهندس علمدار علمداری                                                             نائب رئیس انجمن
3-    آقای مهندس سید محسن سیادت                                                        خزانه دار انجمن
4-    آقایان مهندس ابوالقاسم رستگار ، محسن جواهری ،محمد رحیم مختاری   اعضاء اصلی هیئت مدیره
5-    آقای مهندس عبدالحسین حق بین                                                          دبیر انجمن
6-    آقایان دکتر مهرداد پژوهان و مهندس غلامحسین فرکاریان    اعضای علی البدل هیئت مدیره
7-    آقایان مهندس عبدالحمید راهدار ، حسین ابراهیمی                                بازرس اصلی
8-    آقای مهندس محمد رضا فرجود                                                           بازرس علی البدل

سپس خانم مهندس زارع ضمن معرفی خود از انجمن دانش آموختگان دانشگاه شیراز بیان داشتند که در قسمت ویراستاری نشریه فعالیت میکنند. سپس آقایان مهندس علمداری ، جواهری ، حق بین و ابراهیمی از مشکلات اخیر نشریه صحبت نمودند . جناب آقای امین و صدیق از مسئولان نشریه تعجیل در آمادگی نشریه جهت روز مهندس و نیاز به همکاری بیشتر هیئت تحریریه ، از سری مسائل اخیر را موجب کیفیت پائین نشریه ذکر کردند .  پس از تبادل نظر مقرر شد برای جلسه تخصصی در محل شرکت ایرافا موضوع ارتقاء کیفیت نشریه و انتشار آن مورد بررسی قرار گیرد .

پس از پایان صحبت مسئول نشریه ، آقای مهندس بوستانی از موسسه آموزشی کنکاوان دانش نوین پارسیان ادامه دادند که در صورت حمایت مالی و معنوی از سوی انجمن میتوان دوره ها و کلاسهای آموزشی بیشتری برگزار نمود . آقای مهندس حق بین در مورد برنامه زمان بندی سمینار ها و دوره ها گفتند که باید محل مشخصی برای برگزاری دوره ها انتخاب گردد و قرار شد که سمینار و دوره ها در محل شرکت ایرافا برگزار گردد .


آقایان مهندس راهدار ، سیادت ، جواهری ، زارع ، پژوهان ، سرکار خانم مهندس بایرام پور و زارع علاقمندی خود را در زمینه سمینارها ، کارگاه ها و دوره های آموزشی ، تخصصی و فنی ابراز نمودند . سپس آقای مهندس سیادت در رابطه با آموزش عملی در کارگاه ها ، ارتباط و همکاری مستقیم با دانشگاه شیراز و برگزاری دوره های عملی سخنانی داشتند .و مهندس بوستانی نیز از برگزاری سمیناری با عنوان آئین رسیدگی به مناقصات که در خرداد ماه سال جاری می باشد به استحضار حاضرین در جلسه رساندند و بیان داشتند در صورت همکاری با انجمن ، این سمینار به بهترین نحو برگزار خواهد شد . و برای ایجاد گروه های تخصصی نیز صحبت شد . در خاتمه آقای مهندس      سیف زاده در رابطه با همایش عارضه یابی واحد های صنعتی که با حضور صنعت گران از کشورهای چین و ترکیه قرار است در شیراز تشکیل شود اطلاع رسانی نمودند .