تبریک به مهندس اردکانی

جناب آقای مهندس اردکانی
معاونت محترم عمرانی استانداری استان فارس

با سلام
احتراماً ابتدا لازم میداند انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت معاون عمرانی استانداری فارس تبریک عرض نماید .
همانگونه که مستحضر میباشید انجمن مهندسان مشاور استان فارس با رويكرد ايجاد تشكلهاي فني و اجرايي مهندسي مشاوران بومي منطقه در سال 1381 تأسیس گردیده و هم اكنون بيش از هفتاد شركت مهندسي مشاور عضو اين انجمن توسط معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهور و يا معاونت برنامه ريزي استانداري فارس در زمينه هاي طراحی و نظارت بر اجرای ساختمانهای مسکونی ، تجاری ،اداری ، صنعتی و نظامی ، شهرسازی ، سازه ،  صنعت ، معماري ، مهندسي آب ، محيط زيست ، ژئوتكنيك ، نقشه برداري ، سد سازی ، برق و مکانیک ، کشاورزی و منابع طبیعی و  ... گواهينامه تشخيص صلاحيت گردیده اند . بدیهی است عنایت جنابعالی موجب رشد و ترقی دامنه فعالیت مشاوران استانی از لحاظ کیفی و کمی و افزایش تنوع رشته های مشاوره ای گردیده ، که در این راستا علاوه برگسترش ارائه خدمات مشاوره ای در  استان ، در سطح ملی و بین المللی نیز موفق به ارائه خدمات مهندسی خواهند شد.

 

از مهمترین چالشهایی که این انجمن با آنها روبروست عبارتند از :

1- عدم استفاده کامل از پتانسیل انجمن در زمینه حضور در کارگروه های مختلف در استان .
2- عدم استفاده از مهندسان مشاور بومی استان در پروژه های عمرانی مربوطه که در این رابطه در استانهای دیگر به طرق مختلف مهندسان مشاور خود را به سایرین مشاوران استانهای دیگر ترجیح داده و از آنها استفاده می کنند .
3- مشکلات بوجود آمده برای مشاوران در رابطه با اخذ یا تمدید و یا ارتقاء رتبه بندی ، که این امر در شیراز انجام نمی شود و این انجمن با پتانسیلی که دارد آمادگی خود را براي همكاري در جهت تشكيل پرونده هاي تشخيص صلاحيت و رتبه بندي برای انجام اخذ رتبه بندی اعلام می نماید.

و سایر موارد که حضوراً خدمتتان مطرح می گردد .
 بدیهی است  اين مشکلات با حمايت آن معاونت محترم و تشكيل جلسه اي با حضور حضرتعالي و نمايندگان اين انجمن محقق خواهد شد. خواهشمند است دستور فرماييد در صورت صلاحديد جنابعالی نسبت به تعيين محل و تاريخ تشكيل جلسه اعلام نظر فرموده تا در زمان مقرر از سوي اين انجمن اقدام لازم بعمل آيد . پيشاپيش از بذل توجه مساعدت و اظهارلطفي كه خواهيد فرمود كمال تشكر و سپاسگزاري را دارد .

  با تقدیم احترام
  رئیس هیات مدیره انجمن مهندسان مشاور استان فارس
  سید مرتضی سیف زاده