نامه به استاندار محترم فارس

-استاندار محترم استان فارس – جناب آقاي مهندس رضا زاده
-رياست محترم مجمع نمايندگان استان فارس در مجلس شوراي اسلامي

با سلام، احتراماً باستحضار مي رساند  استان پهناور فارس داراي توانمنديهاي بالقوه اي در بخشهاي كشاورزي –  صنايع تبديلي كشاورزي –  صنعت و معدن –  نفت ،‌گاز و پتروشيمي و خدمات فني و مهندسي و مشاوره اي مي باشد كه متأسفانه سازمان صنايع و معادن استان از اين منابع گسترده استفاده بهينه نكرده و باعث شده است تا جايگاه استان در كشور از اين نظر سقوط زيادي را تحمل نمايد .

 

 

 


اين وضعيت در حاليست كه در سالهاي اخير دولت نهم منابع و تسهيلات قابل توجهي را به   امر توسعه بنگاههاي كوچك و زود بازده اختصاص داده كه جنابعالي با علاقمندي و تأكيد و پي گيري خاص موفق به جذب آن به استان شده ، ولي با كمال تأسف نقش هدايت و استفاده از مشاوران توسط سازمان صنايع و معادن استان بسيار كمرنگ انجام شده و در نتيجه سهم زيادي از اين تسهيلات بصورت طرحهاي نيمه تمام و سوله هاي رها شده در بيابانها و يا در ساير بخش هاي غيردولتي جذب شده است .


افتتاح پروژه هاي بزرگ استاني در اين زمينه اغلب بدون پيشرفت فيزيكي مناسب رها شده و سرنوشت آنها مشخص نيست .


بنابه فرمايش : " والّذين يستمعون القول و التّبعون احسنه " بر آن شديم تا در اين برهه حساس از زمان كه شايد آخرين فرصت به منظور كسب جايگاه واقعي استان در زمينه صنعت و معدن باشد ،‌ يكي از دلسوزان با تجربه و داراي تخصص را جهت رياست سازمان صنايع و معادن فارس نامزد نماييم .


جنا ب آقاي دكتر حاج زماني – كه شروع كار خود را در اداره كل صنايع اين استان آغاز نمود موفق شده تا در مقام رياست سازمان استان هاي قم و آذربايجان غربي خدمات شايسته اي را به صنعت و معدن استانهاي مذكور بنمايد.

وي يكي از ياران مخلص انقلاب از استان فارس مي باشد و بدون شك اگر پيشنهاد اين انجمن مورد قبول سروران گرام واقع شود و ايشان بعنوان رياست سازمان صنايع و معادن استان فارس منصوب شود ،‌ با تجربه اي كه در زمينه هاي جذب سرمايه گذاري در بخش هاي توليدي آن استانها دارد و موفق شده تا جايگاه سازمان استانهاي مذكور را در كشور ارتقاء دهد ،‌ براي استان فارس بركات اقتصادي بدنبال خواهد آورد و شاهد شكوفايي استان در زمينه هاي توليدي و ايجاد مشاغل پايدار و افزايش ارزش افزوده در بخشهاي توليدي خواهيم بود.

 

در خاتمه با ضميمه كردن سوابق ايشان اميد است با عنايتي كه مي فرماييد اين امر موجب رضاي حق تعالي و عنايت حضرت ولي عصر ( عج ) قرار گيرد.

                                                                                    با تقديم احترام

                                                                                رئيس هيئت مديره انجمن مهندسان مشاور فارس

                                                                                    سيد مرتضي سيف زاده

 

رونوشت :

جناب آقاي دكتر حاج زماني جهت استحضار.